
Model LV Z Lucky Miner Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 7 TH/s pro spotřebu energie 150W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.41 |
| Elektřina | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Zisk | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.82 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Výrobce | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Známý také jako | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Vydání | May 2026 |
| Velikost | 200 x 128 x 70mm |
| Hmotnost | 1100g |
| Hladina hluku | 40dB |
| Ventilátor(y) | 1 |
| Power | 150W |
| Rozhraní | Ethernet / Wifi |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |